Rekonštrukcia kotolne objektu ZŠ v obci Slovinky s využitím aerotermálnej energie

OP KŽP                                         eu

www.op-kzp.sk                                                        Európsky fond regionálneho rozvoja

„Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou“

Názov projektu: „Rekonštrukcia kotolne objektu ZŠ v obci Slovinky s využitím aerotermálnej energie“

Obci Slovinky bola v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia schválená Žiadosť o poskytnutie nenávratného finančného príspevku pre projekt s názvom „Rekonštrukcia kotolne objektu ZŠ v obci Slovinky s využitím aerotermálnej energie“.

Účelom projektu bolo vybudovanie nového zdroja tepla pre účely vykurovania ÚVK objektu Základnej školy v obci Slovinky, na báze OZE výstavbou zariadenia na využitie aerotermálnej energie s použitím tepelného čerpadla.

Uvedenou výstavbou nového zdroja tepla na báze OZE sa dosiahne zvýšenie účinnosti a hospodárnosti prevádzky zdroja tepla, zníženie emisií znečisťujúcich látok a zlepšenie kvality ovzdušia a životného prostredia.

Dátum začatia realizácie projektu:              06/2022

Dátum ukončenia realizácie projektu:         09/2022

Celkové náklady:                                             223 527,23 EUR

NFP (EÚ + ŠR):                                                 212 350,87 EUR