Multifunkčné ihrisko v obci Slovinky

Názov Projektu: Multifunkčné ihrisko v obci Slovinky

Žiadosť o poskytnutie NFP- MAS SĽubica o.z.

Zameranie predloženého projektu:

Projekt  „Multifunkčné ihrisko v obci Slovinky“ je realizovaný v obci Slovinky, v okrese Spišská Nová Ves v Košickom kraji.  V obci žije 1 844  obyvateľov a hustota zaľudnenia je 39,71 obyvateľov/km2 čím sa obec radí medzi vidiecke obce.
Hlavné ciele projektu:
  • zabezpečenie potrebných vhodných podmienok na realizovanie voľnočasových (športových)
  • aktivít miestnych obyvateľov (z obce a okolia),
  • zvýšenie funkčného zhodnotenia a úpravy okolitého prostredia
  • zvýšenie atraktivity a zlepšenie estetického vzhľadu obce a zlepšenie potenciálu na rozvoj  cestovného ruchu
Špecifický cieľ:
  • vybudovanie multifunkčného ihriska v športovom areáli obce Slovinky, so zameraním najmä na športy ako napr. futsal, volejbal, tenis, basketbal a beh ( bežecká dráha)

Dátum podania žiadosti: 13.9.2019

Požadovaná suma: 45 859,66

Stav: v schvaľovacom procese

Vidíš v marci chlapa nahatého, volíš vidieť vlka chlpatého.

Keď Jozef kožuch odkladá, bude dobrá úroda.