Traja Pátrači-Tajomstvo Mátožného zrkadla

detská lit.Tajomstvo mátožného zrkadla - V starobylom dome po kúzelníkovi Drakuliakovi sa nachádza čudné zrkadlo. Povráva sa, že v ňom kedysi zmizol iný slávny kúzelník, menom Chiavo, ktorý cezeň videl do ríše škriatkov. Odvtedy sa v mátožnom zrkadle s ohyzdným rámom zjavuje Chiavov duch vždy, keď si zmyslí potrestať jeho nových majiteľov. Zdá sa, že teraz prišla na rad svojrázna pani Darnleyová s jej vnukom Jeffom.

Meniny má Alexander, Leander, Sandro, Skender, Drahotína, Dražica, Leandra

Keď je suchý február, je mokrý august.

Pranostika na akt.deň

Ak je mráz na sv. Gabriela, bude žatva veselá.