NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA MŠ

NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA MŠ 1

NOVÉ INFORMÁCIE O ZMENE WEBOVÉHO SÍDLA SI PREČÍTATE KLIKNUTÍM NA TENTO PRIEČINOK

Vzhľadom na to, že sa menila webová stránka od 2.1.2024, všetky informácie, dokumenty, oznamy, fotogalériu si môžete pozrieť na novej webovej stránke:

institucie/materska-skola/

Ak máte záujem si pozrieť naše albumy z predchádzajúcich rokov, navštívte našu facebookovú stránku:

Dátum vloženia: 16. 1. 2024 11:57
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 1. 2024 6:58
Autor: Mgr. Darina Tomašovová

Inštitúcie

Meniny má Ervín, Abelard, Adelard, Anzelm, Žitoslav, Anzelma, Ervína, Saskia, Žitoslava

Keď pinka v apríli nepinká, zamrzla jej bundička i perinka.