A picture

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

 

"Kto chlieb a soľ ctí, ten neklame", hovorí slovenské príslovie. Čerstvý peceň voňavého chleba a plná soľnička, to sú veci, s ktorými vítame v našej krajine každú vzácnu návštevu. 

 

Privítanie v obci

 

 

 

   Takže mi dovoľte srdečne Vás privítať na stránkach obce Slovinky a uctiť si Vás virtuálnym bochníkom chleba, ktorý je symbolom života, a soľou ako symbolom zdravia.

     Teší ma, že ste sa rozhodli navštíviť našu stránku.

    Chcem poslať pozdrav naším rodákom za hranice obce, okresu, štátu  ale aj do ďalekých krajín za morom a ponúkam im kontakt so svojím rodiskom. Srdečný pozdrav posielam aj všetkým, ktorí stránku navštevujú, či už ako obyvatelia obce alebo návštevníci a zaujímajú sa o dianie v obci.

     V spolupráci s pracovníkmi obecného úradu a poslancami obecného zastupiteľstva urobíme všetko preto, aby sme Vám  priblížili život v našej obci v súčasnosti, ale aj jej bohatú históriu. Všetkých tých, čo našu obec nepoznajú, pozývam na virtuálnu prechádzku životom našej malebnej dedinky v Slovenskom rudohorí.

      Verím, že Váš záujem o našu obec bude pokračovať aj ďalej a navštívite ju aj osobne. 

 

             

Gabriela Kopnická, starostka obce

 

Novinky

01.10.2016

Baletné predstavenie pre deti

Názov súboru: Šareni suncokreti- Farebné slnečnice Termín: v sobotu 1.10.2016 o 16:00 hod v Kinosále KD v Slovinkách Názov predstavenia: Četiri životná doba- Štyri ročné obdobia Dĺžka predstavenia: 1hodina Predstavenie je zamerané na detského diváka. Netreba tlmočníka, dôležitá je hudba a balet. Deti budú všetko rozumieť. Vstupné- pre deti zdarma, a dospelí- dobrovoľné. Výťažok zo vstupného bude venovaný pre deti s cystickou fibrózou v Srbsku.

Detail Kalendár akcií

10.09.2016

Divadelné predstavenie DAD

Divadelná hra "Ťapákovci" v rusínskom nárečí.

Detail Kalendár akcií

27.08.2016

Titilombom 2016

Folklórne slávnosti Titilombom

Detail Kalendár akcií

14.08.2016

FUTBALOVÝ TURNAJ ŽIAKOV O POHÁR STAROSTKY OBCE SLOVINKY

futbalový turnaj žiakov

Detail Kalendár akcií

28.07.2016

Oznam- VSE

upozornenie

Detail Miestny rozhlas